מהי השיטה הטבעית לריפוי הסרטן עליה הרופאים לא יספרו לך

רוצים להצטרף לתוכנית "צופן הבריאות"

הנה הדרך שלך לריפוי הסרטן ב-4 מימדים

מאת איתי גוברין מייסד שיטת 'צופן הבריאות'.

חברים יקרים,

אם אתם כאן אולי אתם או מישהו שיקר לכם סובל מה"מחלה הידועה".

אחרי שנים של עבודה עם חולי סרטן והקרובים שלהם אני יודע איך זה מרגיש.

אחרי ההלם הראשוני מתחילה ההרגשה של התסכול היאוש וגם הכעס

"למה זה קרה דווקא לי?!"

הנה החיים שהיו כל כך שגרתיים פתאום התהפכו.

אנחנו בטריטוריה לא מוכרת. צריכים לקחת תרופות לא סימפטיות בלשון המעטה ולעיתים לעבור ניתוחים וטיפולים מחרידים.

לא משנה איפה אתם נמצאים עכשיו חשוב לי להעביר לכם מסר אופטימי.

יש מה לעשות.

אפשר לרפא את הסרטן ובטח אפשר להתמודד איתו.

כבר סיפרתם לכם על שניים מתוך עשרות המטופלים שלי. אישה שהגיע עם סרטן השד ואחרי 3 חודשים לא מצאו אצלה את הגוש וחולה עם סרטן ריאות בדרגה 4 שהרופאים נתנו לו שנה לחיות שאחרי 7 חודשים הגידול נעלם.

הרופאים המופתעים שלו אמרו לו הבריא.

אז קודם כל אני רוצה לומר כאן באופן גלוי שאני לא יכול להבטיח הצלחה לכל אחד. בשביל היושר המקצועי האישי שלי אני לא מקבל כל אחד. אני מקבל רק אנשים שאני יודע שאוכל לעזור להם. וחולי סרטן שמוכנים לעזור לעצמם להפוך להיות שותפים פעילים לתהליך ההחלמה של עצמם.

מי שצפה בסדרת הוידאו שפרסמתי כבר קיבל טעימה מהשיטה שלי. הוא בטח יודע שזה לא מתאים לכל אחד.

אם אתם אנשים סגורים שמוכנים לעשות רק את מה ש"הפרופסור אמר" זה לא בשבילכם ולעולם לא יהיה בשבילכם

עכשיו, אני לא מתנגד לרפואה המערבית ולא אומר שתפסיקו את הטיפולים או את התרופות שהרופאים נתנו לכם. כל מה שאני מציע לכם זו דרך נוספת, דלת סודית עם תרצו שמובילה לתהליך בריאות שלם והוליסטי.

ראינו שבאמת יש פעולות חשובות מהן כמוהם שחובה לתת ולעשות למען חולי סרטן שלצערינו  הרב ביותר לא ניתן לכם עד היום  שיכול לשפר במידה רבה ובמידה טובה יותר את יכולת  הגוף להתגבר על המחלה

אנחנו בצופן הבריאות יוצרים שינוי במאזן הבריאותי שלכן. הגוף הפיזי הנמצא בסרטן מראה בוודאות מוחלטת  ובנחרצות כי הוא יצא לחלוטין מאיזון בריאותי.

בעיה #1 - הגוף יצא מאיזון בריאותי ברמה האנרגטית

הרמה האנרגטית  בתא ירדה לרמת אנרגיה שתאי הגוף הרגילים שלנו לא יכולים לתפקד בא כראוי אלא התאים הסרטניים יכולים לחגוג על חשבון התאים הבריאים ועל חשבון תפקוד המערכות הפיזיולוגיות, הכול עקב הדרדרות המאזן האנרגטי. ולכן אנו  בצופן הבריאות נחזיר לגוף את האיזון האנרגטי שהוא חייב על מנת להתגבר על הסרטן. כדורים הקרנות כימו וניתוחים לצערינו לא יכולים בשום פנים ןאופן לעשות זאת  במקום.

בעיה #2 - הגוף יצא מאיזון בריאותי ברמה הפיזיולוגית

לדוגמא רעלים, דלקות וסוכרים  הצטברו בגוף עקב תזונה לקויה ועקב סטרס כך שהגוף אחל להפריש אותם אפילו בעצמו  ובכך הוא מעניק מזון לגידול הסרטני ,רמת החומציות בדם עולה לרוב  ועוד שינויים פיזיולוגים שחייבים להחזירם לאיזון על מנת להגביר באופן ניכר את יכולת הגוף להתגבר על הסרטן.

בעיה #3 - הגוף יצא מאיזון ברמה הרגשית נפשית

יותר פחדים דאגות אכזבות חששות חוסר ביטחון אי וודאות  חוסר שמחת חיים ועוד כול אלא  מדלדלים עוד יותר את המערך האנרגטי בגופכם ומחלישים עוד יותר את המערכת החיסונית עצמה. שוב אם לא נרכיב תוכנית שתפעל ביעילות גם במימד זה מימד התודעה לגוף הפיזי שמושפע ישירות ע"י המחשבות הרגשות והאמונות הפנימיות יהיה לו קשה מאוד להצליח ללא טיפול חכם בממד זה.

בעיה #4 - הגוף יצא מאיזון של המערכת החיסונית

המערכת החיסונית הייתה חוד החנית ממש יחידת הקומנדו הנבחרת שלכם שאמורה בהצלחה לנטרל תאים סרטניים אך החלישו לכם אותה – בצופן הבריאות נתחיל לחזק מחדש את יכולת התאים החיסוניים לעשות את מה שהם אמורים לדעת לבצע כול כך טוב וזה ניטרול יעיל וטבעי של התאים הסרטנים כולל התוקפניים ביותר וזה ללא תופעות ליווי.

בצופן הבריאות נחזיר לכם את האיזון למערכת הגופנית... נשנה את המאזן משלילי לחיובי וכך נגביר את היכולת של הגוף להתגבר על הסרטן!

כי אי אפשר לעשת את זה רק באמצעות כדורים, הקרנות כימו או ניתוחים...

אז אם אתם עדיין כאן אני רוצה לומר לכם. ברוכים הבאים ל...

איך התוכנית 'צפון הבריאות' עובדת ואיך היא תעזור לכם לעלות על המסלול המהיר לריפוי הסרטן

אם אתם עדיין איתי יכול להיות שאתם מתרגשים אבל קצת סקפטיים…

ובצדק… לכן אני רוצה להסביר לכם כאן בדיוק מה אתם מקבלים בתוכנית 'צופן הבריאות' כדי שתבינו איך היא בדיוק תסייע לכם לעלות למסלול המהיר לריפוי הסרטן.

השלב א' – פתיח תכנית הבריאות

שלב זה כולל:

  1. תשאול אבחוני ראשוני וניתוח הממצעים שבו
  2. פגישת אבחון אישית ב-4 ממדים שם אנו מתחילים לבצע כמה עשרות סוגי אבחון חשובים ומצליבים מידע בין התוצאות השונות במטרה לפענח את הגורמים למחלה
  1. מתן חוות דעת אבחנתית ב-4 הממדים פלוס המלצה אישית על המסלול המתאים והפרקטי ביותר עבור המטופל.

שלב ב' - השלמת סדרת האיבחונים ב-4 ממדים

לאחר שבחרנו  ביחד עם המטופל את המסלול תוכנית

הבריאות המעודף ביותר אנחנו מתחילים בתוכנית הבריאות עצמה הכוללת המשך סדרת איבחונים חשובה ובהן אנו נגלה בין השאר למה יש לך סרטן, למה דווקא באותו איזור, מה הן הפעולות החיוניות שיש לבצע שתרם בצעו על מנת לנטרל את המחלה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. אנו צריכים לגלות את החוזקות שלך והחולשות שלך ביחס לסרטן שנמצא בגופך. לדעת מה בהתנהלות היומיומית עוזר מול הסרטן ומה מחליש אותך.

שלב ג' - בנית תכנית אסטרטגית לפעולה

לאחר שבחרנו  ביחד עם המטופל את המסלול תוכנית הבריאות המעודף ביותר אנחנו מתחילים בתוכנית בריאות עצמה הכוללת המשך סדרת איבחונים חשובה ובהן אנו נגלה בין השאר למה יש לך סרטן, למה דווקא באותו איזור, מה הן הפעולות החיוניות שיש לבצע שתרם בצעו על מנת לנטרל את המחלה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. אנו צריכים לגלות את החוזקות שלך והחולשות שלך ביחס לסרטן שנמצא בגופך. לדעת מה בהתנהלות היומיומית עוזר מול הסרטן ומה מחליש אותך.

שלב ד' - סדרה טיפולים אישיים בכול 4 הממדים

שבו אנו מתחילים לשפר בעזרת שיטות אפקטיביות הוליסטיות ממזרח ומערב את המאזן הבריאותי שלך.  אנו נחזק ונשפר משמעותית את המערך האנרגטי, המערכת החיסונית וגם נחזק את התודעה כדי שתיתן כוח לגופך. לשם כך נשתמש בטכניקות מהרפואה הסינית, היפנית, הקוראנית וההודית וגם בשיטות הולסטיוות מהמערב.

שלב ה' - המטופל הופך להיות שותף לתהליך החלמתו

בשלב זה מותאמת לך סדרת תרגילים טכניקות ופעולות שאותן נלמד את המטופל להשתמש יום יום. כך הגוף מקבל טיפול מחזק כל יום. לא כל חודש או כל שבוע! בכל יום שהמטופל מבצע את התרגילים הוא משפר את בריאותו.

שלב ו' - ליווי בקרה ופיקוח

במשך שנה שלמה אנו מוודאים שהפעולות שיצרנו בשלבים הקודמים מתבצעים על הצד הטוב ביותר. ניתנים לו פתרונות לקשיים שעולים בדרך ובמסע החשוב הזה בהחלט יכולים לעלות גם קשיים והתלבטויות ואי וודאות לשם כך יש את שלב חשוב זה. מי שנמצא בתוכנית אף פעם לא לבד במסע חזרה לבריאות. אני והצוות תמיד לרשותו.

כפי שאתם רואים זוהי ללא ספק תוכנית הריפוי ההוליסטית היסודית ביותר שקיימת היום

עכשיו אתם בטח רוצים לדעת מהי ההשקעה בתוכנית

לפני שאומר לכם מהי ההשקעה הכספית הנדרשת לתוכנית אני רוצה רגע שתדמינו איך זה ירגיש לכם… 

…להיות שוב מלאי אנרגיה

…להיות שוב מלאי תקווה

…להינות שוב מכל מה שיש לחיים האלה להציע

האם יש לזה מחיר?

אתם צודקים… אין לזה מחיר וזה במידה רבה מה שתקבלו בתוכנית הזו.

עכשיו אם נושא ההשקעה עדיין מטריד אתכם אני רוצה לומר שזה לא זול. 

אני גם לא מתנצל. לקח לי עשרות שנים ללמוד ולצבור את הנסיון שלי בפועל וכפי שכבר הבנתם התוכנית הזו דורשת ממני השקעה לא מעטה מבחינת אנרגיה וזמן. 

ההשקעה בתוכנית משתנה מאדם לאדם. אין פתרון אחד שמתאים לכל אחד. ישנם מסלולים שונים המתאימים לאנשים שונים. ההשקעה משתנה בהתאם למסלול שנתאים לכם. המחיר לתוכנית החל מ 2500 ש"ח.

אני יכול לקבל בכל שנה רק 100 אנשים לתהליך. לכן בשביל האפקטיביות של תוכנית הריפוי והיושר המקצועי האישי שלי אני מקבל רק אנשים שאני יודע שאוכל לעזור לכם.

מה צריך לעשות עכשיו

השלב הראשון הוא – שלב הפתיח שכולל:

  1. תשאול אבחוני ראשוני וניתוח הממצעים שבו
  2. פגישת אבחון אישית ב-4 ממדים שם אנו מתחילים לבצע כמה עשרות סוגי אבחון חשובים ומצליבים מידע בין התוצאות השונות במטרה לפענח את הגורמים למחלה
  1. מתן חוות דעת אבחנתית ב-4 הממדים פלוס המלצה אישית על המסלול המתאים והפרקטי ביותר עבור המטופל.

השלב הזה הוא בהשקעה של 800 ש"ח וכדי לקבלה צריך למלא שאלון מפורט לגבי מצבך הבריאותי עכשיו. אם חשוב לך להתחיל בתהליך הריפוי היום, כל הפרטים על פגישת האבחון הראשונית.

לאחר מילוי הטופס אנו ניצור איתכם קשר ונשלח לכם את שאלון הראשוני למילוי. במידה ותימצאו מתאימים אנו נתאם לכם פגישת האבחון עם איתי גוברין.

לפונים עד סוף יולי תינתן הנחה על סך 200 ש"ח לשלב א' של התוכנית 650 ש"ח במקום 850 ש"ח

מלאו את הטופס כאן למטה לשיריון מקומכם