צופן הבריאות

תכנית בריאות הוליסטית ב-4 מימדים

עם איתי גוברין

גאונות הטבע - החוכמה המנצחת סרטן

הנה ההתחלה של תוכנית הבריאות שלך

אני מציע את שלב פתיח תוכנית הבריאותית – "צופן הבריאות"
עם הנחה מיוחדת למשתתפי המפגש הוירטואלי שלנו.
הוא כולל:

1. תשאול ראשוני
2. מפגש אבחוני עם איתי גוברין
3. המלצה למסלול המועדף לתהליך הבריאות

ההשקעה שלך היא רק 650 ש"ח במקום 850 ש"ח למצטרפים היום עד חצות.
לאחר מכן המחיר עולה.

ניתן לשלם באמצעות הקישור המאובטח לפיי פל. אין צורך בחשבון פיי פל אפשר
לבחור באפשרות השנייה למטה לתשלום באמצעות כרטיס אשראי.

לאחר ביצוע התשלום. נשלח למייל שלך את השאלון התשאול הראשוני.

אודות איתי גוברין

itai_1

את תחילת דרכו ואהבתו ללימוד השיטות ההוליסטיות של גוף ונפש החל עוד משחר ילדותו, כאשר אמו הביאה אותו אל דורון נבון, המורה הגדול שהיה האדם המערבי הבכיר ביותר בעולם בתורת הנינג'יצו וגם הראשון שהותר לו ע"י המאסטר, ד"ר מאסקי עצומי, ללמד ולגלות מחוץ ליפן את סודות תורת הלחימה של לוחמי הנינג'ה (שיטה שהייתה סודית במשך אלף שנה).

המייחד את תורת הנינג'יצו הנה פילוסופיית החיים אשר ניזונה מתרבויות הודו , סין וטיבט והתגבשה ביפן. שיטה זו עוסקת בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, ולשם כך למדו הנינג'ות טכניקות שהן מעבר לעולם הפיזי.

כבר מגיל 9 התחיל איתי את דרכו אצל דורון נבון ובגיל 17 שלח אותו מורהו ללמוד עוד שיטות מדיטציה נוספות. בגיל 23 נבחן ע"י המאסטר ד"ר מאסקי עצומי לדרגה חגורה שחורה דאן 5. איתי עבר בהצלחה בניסיון הראשון את המבחן לדרגה זו (מבחן אשר דורש מיומנות מדיטטיבית), והיה מהצעירים ביותר בעולם אשר זכו באותה תקופה בדרגה זו.

מלבד המיומנויות הלחימתיות שנלמדו בנינג'יצו, הכניס מורהו, שיאן דורון נבון, לתוכנית הלימודים את שיטת פלדנקרייז ושיטות מדיטאציה, אשר באמצעותן הצליח איתי עוד כילד להתגבר גם על מחלת האסטמה שלו, ולמד כיצד בעזרת תרגילים אנרגטים, מדיטאציה ותודעה ניתן להתגבר תוך שעות ספורות גם על מחלות קלות כגון שפעת.

בגיל 21 הוסיף לו איתי תחביב אשר הפך למקצוע ומיומנות נוספת – מורה לכושר אירובי. הוא זכה 4 פעמים בתואר אלוף ישראל ולימד במקומות רבים בארץ, ביניהם באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטה העברית בירושלים. הקים פרוייקטים ארציים בתחום הספורט והבריאות -היה מיוזמי וממנהלי הצוות המקצועי של "כללית ספורט", הפיק והנחה פינה פעילה בערוץ הילדים "אירובי-פיט" והפיץ הקים מופע לבתי הספר לעידוד הפעילות לכושר גופני "בחזרה לכושר ועוד..

בשנת 1999 פיתח את שיטת המדיטציה "העוצמה הפנימית" שמה שמייחד אותה היא היכולת להנגיש לאדם המערבי הממוצע את הטכניקות והתפיסות של המזרח ולהופכם לפרקטיות ושימושיות לרוב האוכלוסייה ותוך זמן קצר יחסית ובכך לחזק את הבריאות הגופנית והנפשית של האדם.

משנת 2001 משקיע איתי את כל מרצו והידע הרב שצבר ב-3 האסכולות חיים שלמד (אסכולת הלוחם /המודט והמרפא) למען עזרה בריפוי תוך התמקדות והתמחות במחלות כרוניות וביניהם מחלת הסרטן נכנס איתי לפרק נוסף וחשוב בחייו – הוא החל ללמוד בשקיקה וזאת לאחר שלמד והתמחה ולהתמחות במגוון שיטות הריפוי ההוליסטיות וביניהם: אוסטאופטיה, שיאצו (ע"פ הרפואה הסינית לדרגת מטפל בכיר) , סו-ג'וק (שיטה של פרופסור פארק ג'יי וו המבוססת על הרפואה הסינית ההודית והקוריאנית) שיטת ד"ר נאדר בוטו (שיטת גוף נפש), תטא הילינג, רייקי ועוד.

הידע הרב שצבר והניסיון יצרו שיטה ייחודית המציאה פתרונות נוספים למחלות הכרוניות ובראשן מחלת הסרטן. לשם יצירת שיפור בריאותי השיטה נעזרת ומגייסת את גאונות הטבע והשאיפה של הטבע להישרדות ומגייסת כוחות ריפוי עוצמתיים וטבעיים השונים מהאסטרטגיה של הרפואה המערבית הקונבנציונלית.