צופן הבריאות

תכנית בריאות הוליסטית ב-4 מימדים

עם איתי גוברין

סרטן – לנצח ללא מלחמה

סדרת כתבות מפתיעות ופתרונות פורצי דרך למחלת הסרטן

מפסימיות לאופטימיות מעשית

"יש לך עוד שנה לחיות" הודיע הפרופסור לגדי (שם בדוי), הגבר שישב מולו, "סרטן הריאות שלך הוא בדרגה 4 והוא נמצא בשתי הריאות" . אותו אדם מקסים היה כמובן בהלם. חודש קודם לכן ובמשך 52 שנותיו היה אדם בריא לחלוטין, נשוי ואב לשני בנים מתבגרים, מנהל חרוץ ומעורך ופתאום מודיעים לו בהחלטיות כזו שזהו זה. הכול הולך להיגמר ולא רק שהמצב קשה כל –כך,  אלא אותו מנגנון רפואי מתקדם ביותר מרים ידיים. "הדבר היחיד שאתה יכול לנסות הוא להיכנס לתכנית מחקר חדשה שאין אנו יודעים כמובן מה ההשלכות שלה"

"אבל איך פתאום הופיעה לי הסרטן הזה? אפילו לא עישנתי וכל חיי הייתי אדם בריא , ממה זה?"  שאל גדי

"אנחנו לא יודעים", השיב הפרופסור בצער

לאחר שיחה קשה זו, פנו אלי בני משפחתו – "איתי, אתה חייב לעזור לנו ולעשות נס" . מיד השבתי  להם ש"ניסים אני לא עושה, אבל גאונות הטבע וכוחות הבריאות של הטבע יכולים פעמים רבות גם במצבים קשים כאלה לעזור מאוד ולמצוא תוך כדי עבודה נכונה ויסודית את נקודת התפנית לחזרה לבריאות טובה".

תאמרו לגדי להגיע אלי ביום ראשון ב17:30 ונתחיל בתהליך השינוי להחזרת הבריאות ונטרול הסרטן ע"פ הריפוי ב-4 מימדים (הפיזיולוגי/האנרגטי/התודעתי/האוניברסאלי).

התחלנו את התהליך במערכת אבחונים יסודית. על סמך שכלול הנתונים בניתי עבורו תכנית אסטרטגית מלאה לשנה הראשונה . בחודשיים הראשונים אני מטפל בו פעמיים בשבוע ובמקביל אני מלמד אותו טכניקות ריפוי ושינויים באורח חייו, שבאמצעותן הוא מטפל ברמה היומיומית בעצמו ובעזרת אחד מבני המשפחה ,וזאת על מנת לחזק את מגמת השינוי. לאחר מכן עוברים לטיפול אחת לשבוע.

התחלנו לחזק את האנרגיות בגוף, לשחרר חסימות אנרגטיות ולמצוא ממה יש לו זליגה אנרגטית. במקביל חיזקנו את המערכת החיסונית ואת הגורמים המחזקים אותה, יצרנו שינוי בתזונה ונטרלנו רעלים, שחררנו רגשות שליליים, חיזקנו את המרידיאנים KID/SP/LU  ,חיזקנו האנרגיות בצ'קרות בעזרת חימום במוקסה ואנרגיית אור שהפעלנו על נקודות אנרגטיות מיוחדות, ועוד…

בתוך 3 חודשיים, הפרופסור החדש מהתכנית המחקרית אליה נכנס גדי בדק ומצא כי הגידולים בשתי הראות הצטמצמו ב22.5% (!!!)
"אני שמח לבשר לך זאת ורק שתדע שאתה משנה לנו את הסטטיסטיקה במחקר – ראיתי מאות חולים במצבך ורק אצלך יש שינוי מרחיק לכת כזה".

המשכנו בתהליך. עברו שוב 3 חודשים והבדיקות החדשות הצביעו שוב על שיפור נוסף – "הגידולים הסרטניים בריאה ימין ובשמאל המשיכו להצטמצם גם הפעם בעוד 22.5%", בישר לו הפרופסור בחיוך ובפליאה .

לאחר חודשיים וחצי נערכו בדיקות נוספות. הפרופסור זימן את גדי ואמר לו בחיוך רחב: "אתה חייב למסגר את ההודעה שמבחינתנו אתה בריא. אמנם איננו מבינים איך, כי אף חולה שלנו לא הגיב כל כך טוב כמוך לטיפולים במחקר ויש לנו הרבה מאוד חולים בניסוי… מעתה תגיע כל 3 חודשים רק לביקורת על מנת לוודא שהסרטן לא חוזר".

גדי המשיך ביישום השינויים שלמד אצלי בתכנית "צופן הבריאות". הוא ידע לא לחזור למתחים בהם היה קודם לכן, הוא ידע לא להכניס את הרעלים לגופו, הוא ידע איך לחזק את המערך האנרגטי בגופו איך להמשיך לחזק את המערכת החיסונית, כיצד לשמוח ולהעריך יותר את החיים עצמם ואת המתנות שאנו מקבלים בכל יום ולפעמים שוכחים לפתוח אותן, להודות עליהן ולהתחזק בעזרתן ועוד הרבה שינויים טובים וחשובים לחיים שבנו עבורו את החיים מחדש.

כאשר משתמשים בגאונות הטבע, מגייסים את 3 כוחות הריפוי החזקים ביותר בטבע ועובדים ב-4 ממדים מתחיל להיווצר תהליך בריאות ספונטני במערכת הגופנית שלנו, שהינה חזקה יותר מהסרטן עצמו.

הטבה מיוחדת ל-47 המצטרפים עד יום א' 16.10.16 בשעה 14:00 (ערב סוכות)

אבחון ויעוץ לתוכנית בריאות הולסטית ב-650 ש"ח במקום 850 ש"ח 

בכבוד רב והערכה,

איתי גוברין

אודות איתי גוברין

itai_1את תחילת דרכו ואהבתו ללימוד השיטות ההוליסטיות של גוף ונפש החל עוד משחר ילדותו, כאשר אמו הביאה אותו אל דורון נבון, המורה הגדול שהיה האדם המערבי הבכיר ביותר בעולם בתורת הנינג'יצו וגם הראשון שהותר לו ע"י המאסטר, ד"ר מאסקי עצומי, ללמד ולגלות מחוץ ליפן את סודות תורת הלחימה של לוחמי הנינג'ה (שיטה שהייתה סודית במשך אלף שנה).
המייחד את תורת הנינג'יצו הנה פילוסופיית החיים אשר ניזונה מתרבויות הודו , סין וטיבט והתגבשה ביפן. שיטה זו עוסקת בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, ולשם כך למדו הנינג'ות טכניקות שהן מעבר לעולם הפיזי.

כבר מגיל 9 התחיל איתי את דרכו אצל דורון נבון. בגיל 18 הגיע לדרגת חגורה שחורה והחל לאמן ילדים (מגיל 4) ובוגרים, כאשר לאורך כל הדרך משמש לו דורון נבון כדמות רוחנית חשובה.

בגיל ­­­­­­­­­­23 נבחן ע"י המאסטר ד"ר מאסקי עצומי לדרגה חגורה שחורה דאן 5. איתי עבר בהצלחה בניסיון הראשון את המבחן לדרגה זו (מבחן אשר דורש מיומנות מדיטטיבית), והיה מהצעירים ביותר בעולם אשר זכו באותה תקופה בדרגה זו.

מלבד המיומנויות הלחימתיות שנלמדו בנינג'יצו, הכניס מורהו, שיאן דורון נבון, לתוכנית הלימודים את שיטת פלדנקרייז ושיטות מדיטאציה, אשר באמצעותן הצליח איתי עוד כילד להתגבר גם על מחלת האסטמה שלו, ולמד כיצד בעזרת תרגילים אנרגטים, מדיטאציה ותודעה ניתן להתגבר תוך שעות ספורות גם על מחלות קלות כגון שפעת.

בגיל 21 הוסיף לו איתי תחביב אשר הפך למקצוע ומיומנות נוספת – מורה לכושר אירובי. הוא זכה 4 פעמים בתואר אלוף ישראל ולימד במקומות רבים בארץ, ביניהם באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטה העברית בירושלים.
בשנות העשרים לחייו הקים פרוייקטים ארציים בתחום הספורט והבריאות – היה מיוזמי וממנהלי הצוות המקצועי של "כללית ספורט", הפיק והנחה פינה פעילה בערוץ הילדים "אירובי-פיט" והפיץ מופע לבתי הספר לעידוד הפעילות לכושר גופני "בחזרה לכושר".

משנת 2000 נכנס איתי לפרק נוסף וחשוב בחייו – הוא החל ללמוד בשקיקה ולהתמחות במגוון שיטות הריפוי ההוליסטי: אוסטאופטיה, שיאצו , שיטת ד"ר נאדר בוטו, תטא הילינג ועוד.

כיום איתי מתמחה בריפוי הוליסטי, בהעצמה אישית ובפיתוח דרכי טיפול משולבות לכלל האוכלוסיה וגם לאוכלוסיות ייחודיות כגון: ספורטאים וילדים. הטיפול אפקטיבי לבעיות פיזיות כרוניות ואקוטיות של מערכות הגוף השונות וכן בבעיות רגשיות.