צופן הבריאות

תכנית בריאות הוליסטית ב-4 מימדים

עם איתי גוברין

סרטן – לנצח ללא מלחמה

סדרת כתבות מפתיעות ופתרונות פורצי דרך למחלת הסרטן

"עשרת הדברות" – לסרטן שלי –

  1. מי מה הסרטן שיש לי נוצר ?
  2. למה הסרטן שלי ממוקם דווקא באיבר הזה ?במידה והוא גרורתי –למה הגרורות התמקמו דווקא שם?
  3. מה רמת הph שלי בדם ברוק ובשתן?
  4. מדוע המערכת החיסונית שלי נחלשה ותאי NK שלי לא מצליחים לנטרל את הגידול ?
  5. מדוע הרמה האנרגטית שלי נחלשה?
  6. למה תאים רגילים שלי הפכו לתאים סרטניים?
  7. מימה תאי הסרטן שלי?
  8. מה יחזק את הרמה האנרגטית בגופי? מה מחליש את הרמה האנרגטית בגופי?
  9. כול הפעולות שעשיתי  ועשו עבורי עד עתה מול הסרטן ,בכמה הם שינו את מצבי הבריאותי ?
  10. עד היום בכמה ממדים טיפלו בי  –מיתוך המימד הפיזיולוגי/האנרגטי/התודעתי/האוניברסאלי/ ואילו שינויים ופעולות אופרטיביות  עשיתי בכול מימד ?

חברים יקרים לפניכם חלק משאלות יסוד לבניית תוכנית בריאות לחולי סרטן, ללא תשובות ברורות לשאלות יסוד אלא (ע"י המטופל,רופאיו ומטפליו) וללא שינויים בפועל ,כול תוכנית בריאותית למחלת הסרטן  תתקשה מאוד  להעניק פתרון הולם למחלה זו  (זכרו אין זה מבחן ולא ניתנים ציונים)

אם אין לי תשובות ברורות לכול –"עשרת – הדיברות" ,דבר זה יראה  לנו בביטחון רב שיש הרבה מאוד מה כן ניתן לעשות ומה כן ניתן לשפר ולשנות –

סיפור מקרה מהקליניקה ימחיש לנו את החשיבות של שלב זה –

הגיעה אלי אישה באמצע שנות ה-40 לחייה אמא ל-3 בנות  מחיפה עם סרטן השד וגרורות לריאה ולעצמות

 האישה עברה כריתה דו-צידית כימו וכדורים.בתשאול האבחוני מתברר  שהיא משקיעה רבות למען בריאותה אוכלת אוכל צמחוני עם שייקים מיוחדים עושה צ'י-קונג ומתאמנת וצועדת . אבל למרות זאת היה לה החמרה  במחלה .באבחון ב-4 ממדים גילינו שלמרות המודעות הרבה שלה ולמרות ששילבה רפואה מערבית והוליסטית  ופעלה רבות למען בריאותה, על 50% מהשאלות היא לא יכלה לענות . ובעצם התוכנית הבריאות שלה מול הסרטן הייתה חסרה מאוד. .

לדוגמא : בתוכנית שלה היא הוסיפה אנרגיה חשובה לגוף אבל האבחון הראה שהיא עשתה זאת

 א)לא באופן אפקטיבי מספיק ב. היא לא ידעה ולא פעלה מה גורם לה לאבד אנרגיה. האבחון גילה אצלה ונתן תשובות לכול "עשרת הדברות" של  הסרטן . ואז ניתן היה להתחיל לגבש תוכנית בריאות מלאה יסודית ואפקטיבית

"כדי לנצח 100 קרבות צריך להכיר טוב טוב את עצמי וטוב טוב את האויב "

אמר הגנרל והאסטרטג הסיני הגדול ביותר סון טסו-ובסרטן יש לנו קרב לחיים

 

שלב זה הוא חלק קטן בתוכנית האבחון הראשוני שאני מבצע עבור המטופלים וכוללים עוד עשרות רבות של בדיקות  כגון :

בדיקה אנרגטית של 14 המרידיאנים /בדיקה אנרגטית 7 הצ'קרות

בדיקת לשון /ודופק סינית

בדיקת המערכת הסימפתטית/פאר–סימפתטית

בדיקת התזונה

בדיקה ברמת התודעה וגילוי הגורמים המחלישים את המערכת החיסונית

ועוד….

שלב הפתיח בתוכנית הבריאות ההוליסטית לחולי סרטן "צופן הבריאות " –

כוללת בתוכה – תשאול ראשוני +מפגש אבחון אישי ב-4 ממדים+ גיבוש אסטרטגי ראשוני ואחריו מוצעת התוכנית המלאה  של "צופן – הבריאות"

בסדרת וידאו קצרה שהכנתי אני רוצה להציג לכם את ה"סודות" שהרפואה המערבית מתעלמת מהם. אפשר לומר שאלה שאלות שהרופאים המערבים לא מכירים או בוחרים להתעלם מהם בכל מה שנוגע לסרטן. העניין הוא שהתשובות לשאלות האלה עשויות לפתוח דלת נסתרת להתמודדות מול הסרטן. דלת אותה הרפואה המערבית לא רואה.

לסדרת הוידאו:

הסודות שהרופאים לא יספרו לך על סרטן

בכבוד רב והערכה,

איתי גוברין

אודות איתי גוברין

itai_1את תחילת דרכו ואהבתו ללימוד השיטות ההוליסטיות של גוף ונפש החל עוד משחר ילדותו, כאשר אמו הביאה אותו אל דורון נבון, המורה הגדול שהיה האדם המערבי הבכיר ביותר בעולם בתורת הנינג'יצו וגם הראשון שהותר לו ע"י המאסטר, ד"ר מאסקי עצומי, ללמד ולגלות מחוץ ליפן את סודות תורת הלחימה של לוחמי הנינג'ה (שיטה שהייתה סודית במשך אלף שנה).
המייחד את תורת הנינג'יצו הנה פילוסופיית החיים אשר ניזונה מתרבויות הודו , סין וטיבט והתגבשה ביפן. שיטה זו עוסקת בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, ולשם כך למדו הנינג'ות טכניקות שהן מעבר לעולם הפיזי.

כבר מגיל 9 התחיל איתי את דרכו אצל דורון נבון. בגיל 18 הגיע לדרגת חגורה שחורה והחל לאמן ילדים (מגיל 4) ובוגרים, כאשר לאורך כל הדרך משמש לו דורון נבון כדמות רוחנית חשובה.

בגיל ­­­­­­­­­­23 נבחן ע"י המאסטר ד"ר מאסקי עצומי לדרגה חגורה שחורה דאן 5. איתי עבר בהצלחה בניסיון הראשון את המבחן לדרגה זו (מבחן אשר דורש מיומנות מדיטטיבית), והיה מהצעירים ביותר בעולם אשר זכו באותה תקופה בדרגה זו.

מלבד המיומנויות הלחימתיות שנלמדו בנינג'יצו, הכניס מורהו, שיאן דורון נבון, לתוכנית הלימודים את שיטת פלדנקרייז ושיטות מדיטאציה, אשר באמצעותן הצליח איתי עוד כילד להתגבר גם על מחלת האסטמה שלו, ולמד כיצד בעזרת תרגילים אנרגטים, מדיטאציה ותודעה ניתן להתגבר תוך שעות ספורות גם על מחלות קלות כגון שפעת.

בגיל 21 הוסיף לו איתי תחביב אשר הפך למקצוע ומיומנות נוספת – מורה לכושר אירובי. הוא זכה 4 פעמים בתואר אלוף ישראל ולימד במקומות רבים בארץ, ביניהם באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטה העברית בירושלים.
בשנות העשרים לחייו הקים פרוייקטים ארציים בתחום הספורט והבריאות – היה מיוזמי וממנהלי הצוות המקצועי של "כללית ספורט", הפיק והנחה פינה פעילה בערוץ הילדים "אירובי-פיט" והפיץ מופע לבתי הספר לעידוד הפעילות לכושר גופני "בחזרה לכושר".

משנת 2000 נכנס איתי לפרק נוסף וחשוב בחייו – הוא החל ללמוד בשקיקה ולהתמחות במגוון שיטות הריפוי ההוליסטי: אוסטאופטיה, שיאצו , שיטת ד"ר נאדר בוטו, תטא הילינג ועוד.

כיום איתי מתמחה בריפוי הוליסטי, בהעצמה אישית ובפיתוח דרכי טיפול משולבות לכלל האוכלוסיה וגם לאוכלוסיות ייחודיות כגון: ספורטאים וילדים. הטיפול אפקטיבי לבעיות פיזיות כרוניות ואקוטיות של מערכות הגוף השונות וכן בבעיות רגשיות.